Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

HENRYLIAN doprava zadarmo W2243S ovládač rada W2X43S W2243SV W2253TQ W2253TQV 2241S doska

HENRYLIAN doprava zadarmo W2243S ovládač rada W2X43S W2243SV W2253TQ W2253TQV 2241S doska

Počítač & Office

    €9.13 €11.56
    • (0)

SKU: a9786

Štítky: altera pomocou fpga, rada lg, altera, základnej doske počítača tester, rozvíjať doske pomocou fpga, pomocou fpga xilinx, xilinx zynq, pomocou fpga modul, pomocou fpga mister, rada pomocou fpga.

Špecifikácia:

  • Názov Značky: Henrylian
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Demo Rada Typ: pomocou fpga

kupujúci je povinný prečítať si!!!

Pls poznámka:

1:Popis pred nákupom, prosím, pozorne si prečítajte hlava, prosím, uistite sa, že rada modelov a stroj modelov, ak nie ste istí, právo kúpiť výrobok nezodpovedá práce, to je na zodpovednosti kupujúceho, nie sme zodpovední za, nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru, ale nebudeme znášať náklady na prepravu, ak nie ste pochopiť problém, vždy sa môžete pošlite nám e-mail, budeme odpovedať na vaše e-maily, ďakujem!

2.Tieto výrobky majú používať, doska komponenty žiadne rozbité,budeme to vyskúšať predtým, než sme poslali ,

3. Všetky produktom boli testované pred odoslaním. Ak výrobok je poškodený počas prepravy, prosím informujte nás ihneď po vašom ho dostal.

4: neotvárajte sporu, pretože produkt je starý. Máme podrobný popis. Ak nemôžete prijať to, prosím, nerobte objednávky, a nedochádzalo k zbytočným sporom. Ďakujeme!

5:Časť výrobok je nový a originál, v prípade zásob mať nový tovar skladom, pošleme na všetky nové výrobky, ak v prípade nových vozidiel vypredaný, budeme posielať staré výrobky, ale všetky výrobky sú prísne testované pred odoslaním, takže sa nemusíte obávať!dúfam, že sa vám nemôže pochopiť!

6: Všetky výrobky majú trojmesačnú záručnú dobu, ak máte nejaké problémy s kvalitou, môžete sa obrátiť na nás ,môžeme zmeniť tovary a údržby, Ak nie ste spokojní, Budeme sa snažiť uspokojiť vás bez akýchkoľvek strát. donot starať

Môžete tiež rád