Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Voltaren (Voltarol) Emulgel 50g Artritis Liečba Bolesti Gél - Diklofenak

Voltaren (Voltarol) Emulgel 50g Artritis Liečba Bolesti Gél - Diklofenak

Krásy Essentials

    €9.32
    • (1)

SKU: a9421

Štítky: assic gel kayano, flekosteel, tretinoín aktuálne, vlastná maska proti prachu, 005 tretinoín, masť na kĺby v artritídy, psoriáza zudaifu, asics gel kayano gecko, diklofenak 4 gél, ploché nohy mat.

Špecifikácia:

  • Druh: BB & CC Krémy
  • Pôvod: TR(Pôvodu)

Aby Artritída, menej bolesti s Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél. Klinicky preukázateľne zmierniť bolesť a zápaly pri Artritíde. Klinické štúdie ukázali, že Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél je rovnako účinný ako pri 400mg ústne ibuprofén pre artritída prstov.*

*Pre bolesť artritídy môže byť potrebné použiť gél pre až 7 dní, aby sa jeho účinok vybudovať na spoločné a pred zlepšenie bolesť je všimol.

Otázky A Odpovede

Čo je Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél ?

Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél je medikovaných liečbu obsahujúce non-steroidal anti-poburujúce drogy. Aktívna zložka (diklofenak) preniká do pokožky, aby poskytnúť úľavu od bolesti a zápalu. To funguje odlišne od tepla alebo chladu, leští, ktoré obsahujú ingrediencie, ktoré stimulujú nervy v koži, poskytujú pocit tepla alebo chladu.

Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél je nemastný, bez silný zápach.

Čo sa Emulgel znamená?

Emulgel je technológia určená pre Voltaren Emulgel formulácia. To pomáha gél preniknúť hlboko do pokožky. Okrem toho, Emulgel technológia využíva jedinečná kombinácia gél a krém, aby aj chladivý a upokojujúci účinok pri aplikácii na kožu.

Ako môžem požiadať Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél?

Jemne vmasírujte alebo masáž v malé množstvo gélu do pokožky okolo bolestivé alebo opuchnuté oblasti. Suma výmere od čerešňa na orech je zvyčajne dostačujúca. Avšak, množstvo gélu potrebné sa bude líšiť v závislosti od veľkosti bolestivé alebo opuchnuté oblasti. Pozrite etiketu na výrobku, ktorú používate pre správne dávkovanie informácie.

Obsahuje diklofenak diethylammonium. Vždy prečítajte etiketu. Kedy ho použiť

Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél prináša cielené a lokalizované úľavu od bolesti a opuchy (zápal) v svalov, chrbta a krku. To zmierňuje bolesť a pomôže vám dostať sa pohybuje znovu!

Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gel môže byť tiež použitý pre reliéf mierne artritídy. Klinické štúdie ukázali, že Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél je rovnako účinný ako pri 400mg ústne ibuprofén pre Artritída prstov.*

*Pre bolesť artritídy môže byť potrebné použiť gél pre až 7 dní, aby sa jeho účinok vybudovať na spoločné a pred zlepšenie bolesť je všimol.

Ak by som mal použiť NIE Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél ?

o Ste alergický na diklofenak, propylénglykol, isopropyl alkohol, butylhydroxy toluénu alebo niektorú z ďalších zložiek,

o Ste v posledných troch mesiacoch tehotenstva

o Ste niekedy mali astmu útok alebo alergické reakcie po užívať aspirín alebo iné Nsaid ako diklofenak alebo ibuprofén

o Vás sú pod 14 rokov veku

o používate iný liek obsahujúci diklofenak alebo pri ústnej Nsa ako napr. aspirín alebo ibuprofén

Ak máte akékoľvek iné zdravotné podmienky alebo užívate iné lieky, vrátane tých, ktoré nevyžadujú predpis, vždy opýtajte sa svojho lekárnika alebo lekára, ak Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél je vhodný pre vás. Okrem toho, pred použitím Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél , pozorne si prečítajte informácie o výrobku leták zahrnuté v balení pokyny o tom, ako ho použiť.

Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél by mal byť aplikovaný iba na zdravú pokožku a nie vtiera do otvorenej rany, infekcie, otvorené zranenia alebo v akejkoľvek inej oblasti, kde je koža abnormálne.

Voltaren Artritídy, Bolesti Kĺbov Úľavu Gél by nemal byť používaný s vzduchotesné alebo vody-tesný dressingov, však, non-utesnené priedušná obväzy môžu byť použité. Ďalšie podrobnosti týkajúce sa opatrenia použitím Voltaren produktov, prosím, obráťte sa na svojho lekárnika.

Môžete tiež rád